Blog info

gardest

Blog main content

Gardesti väljapaistev disainilahendus valiti Eesti Disainiauhinnad 2018 finalistide hulka

Möödunud reedel avaldas Eesti Disainiauhinnad 2018 meeskond-žürii lõpuks kauaoodatud disainiauhindade shortlist-i ehk valiku parimaid nominente, kelle hulgast selgitatakse välja parimad kokku 24 erinevas kategoorias. Gardest on nomineeritud ning finaali valitud Firmagraafika / Suur süsteem kategoorias.

Meil on tohutult hea meel, et koostöös disainiagentuuriga Polaar on meil õnnestunud luua midagi sellist, mis nii kõrge tasemega konkursil finalistide hulka jõuab. See on suur au, arvestades auväärt žürii koosseisu ning teiste esitatud tööde ülikõrget taset. Eriline kiitus läheb meie Polaar-i tiimile koosseisus Robi Jõeleht, Kadri-Maria Mitt ja Joonas Tensing.

Otsustajate hulka kuuluvad Maret Põldre, Martin Rästa, Meelis Mikker, Kaarel Vahtramäe, Alina Luther, Martin Eelma ja Stepan Solodkov, kelle otsustada jääb see, kas Gardesti firmagraafika on väärt lausa konkureerima ADC*Europe konkursil ning öelda, kui see on ära teeninud kulla, hõbeda või pronksi.

Gardest firmagraafika / näidis 1. Polaar

Juba 10. septembrist on võimalik Tallinnas, Viru keskuses, tutvuda kõikide esitatud töödega Eesti Disainiauhinnad 2018 nominentide näitusel. Näitus jääb avatuks 23. septembrini ning on külastajatele lahti iga päev 9-21.Gardesti meeskonnal ja kõikidel meie fännidel on põhjust oodata nüüd 14. septembri õhtut, kui Tallinnas, Kadrioru Tennisekeskuses toimuval pidulikul gaalal hõigatatakse välja viimne tõde.

Gardest firmagraafika / näidis 2. Polaar

Eesti Disainiauhinnad 2018 toob ühtse katuse alla seni Eestis välja antud disainivaldkonna tunnustused. Esmakordselt anti Eesti Disainiauhinnad välja 2012. aastal Eesti Disainerite Liidu, Eesti Disainikeskuse, ADC*Estonia ja Teenusmajanduse Koja koostöös.

Kui sa ei ole jõudnud veel meie keskusesse uudistama, siis saad teha seda ka virtuaalse 360-video kaudu, aga eks oma silm ole ikka kuningas. Aadress on Roheline 14 ning kohale saab ka Tartu linnaliinibussiga number 6, väljudes peatuses Roheline.

Pealegi on kogu maja praegu allahindluse silte täis, seega hinnad on eriti magusad. Tule meile!