Blogi info

Blogi peamine osa

Gardest osaleb ehitus- ja sisustusmessil

Gardestil on sel nädalavahetusel suur rõõm osaleda Tartu Näitustekeskuses toimuval ehitus- ja sisustusmessil. Sel puhul heidame pilgu Gardesti sisustusosakonna tootevalikule ja kaubamärkidele.

Uus! Kööginõude valikusse on lisandunud kaubamärk Maku Kitchen Life. Skandinaavia disaini ja kvaliteediga köögisari on tabava nimega – “maku” tähendab soome keelest tõlgituna “maitse”. Nende toodetega saab valmistada tõeliselt maitsvaid roogasid ning toitu ka väga isuäratavalt serveerida. Kollektsiooni kuulub kõik köögis vajalik – alates nugadest-kahvlitest ja pottidest-pannidest kuni pastamasinani välja. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning loodud kestvaks kasutuseks.

Hollandi bränd Casa Vivante on ühendanud maalähedased looduslikud materjalid ja moodsa disaini. Tulemuseks on ainulaadne robustne ja romantiline stiil. Casa Vivante kööginõud on peamiselt valmistatud savist, puidust, klaasist ja kivist ning on rahulikes pruunides ja sinistes toonides.

Casa Vivante on ehteks igale köögile! Lisaks köögitarvikute kuulub Casa Vivante kollektsiooni ka muid vahvaid ja stiilseid sisustuselemente – korvid, vaasid, dekoratiivelemendid jpm.

Kolmas suurem kaubamärk on Riverdale Fashionable Living, mille valikus on samuti tooteid nii kööki kui teistesse ruumidesse. Selle Hollandi perefirma tooted on trendikad ja kaasaegsed.

 

Riverdale’ peamiseks märksõnaks on “Ajatult stiilne”, mille valikusse kuuluvad näiteks modernne, rustikaalne, skandinaavia ja boheemlaslik stiil. Toodetest pakuvad nad lisaks kööginõudele küünlaid, valgusteid, kellasid ja palju muud.

Riverdale diffuuserid on ühed meie klientide lemmikutest, ja põhjendatult – neid leidub tõesti igale lõhnaeelistusele ja stiilile.

 

Lisaks on Gardestis esindatud veel mitmed brändid, nagu Mica Decorations, House of Seasons ja teised, mille toodete valik ulatub küünaldest ja kunstlilledest lampide ja mööblini. Kindlasti tasub tulla Gardestisse kohapeale vaatama, sest pilt ütleb küll rohkem kui tuhat sõna kuid oma silm on kuningas!

 

Sisustusmessi ajal pakume oma klientidele suurepärast võimalust – messil on võimalik Gardesti esindusest saada kupong, mille kassas ettenäitamisel on kõik sisustuskaubad ja lauanõud 20% soodsamad! Kes messile minna ei plaani, kuid Gardestit sel ajal külastab, saab ka siit blogipostitusest omale flaieri välja printida, või nutivahendi ekraanilt ette näidata.