Blogi info

Blogi peamine osa

Gardest pakub kvaliteetset ja laia valikut aiamööblit.

Tuntud ja tunnustatud aiamööbli brändidest on meil esindatud 4 Seasons Outdoor, 4 Seasons Taste ning Hartman.

Meil pakutava 4Seasons aiamööbli muudavad eriliseks:

  • Sunbrella kangas, mis on eriti vastupidav välistingimustes kasutatamiseks ning mustusele ja plekkidele. Seda on uskumatult lihtne puhastada ja hooldada.
  • Hularo on sünteetilistest vitstest absoluutse tipu sünonüüm. Seda on lihtne puhastada, see on vastupidav UV-kiirgusele, soolasele veele, vedelikele, kloorile ja alkoholile. Kõik Hularo tooted on käsitsi kootud ning neile kehtib 10 aastane garantii.
  • Vedelikukindlus – vesi jookseb otse läbi spetsiaalse vahu, samal ajal tagab materjal padjate algse kuju säilimise.
  • Kõigile tootele kehtib 5aastane garantii, välja arvatud kaitsekatted ja hooldusvahendid, värvi tuhmumisele ja Hula. Vaata pakutavat!

Eripakkumises on ilmastikukindel aiadiivan.

Suvel väljas süües maitseb toit hoopis paremini ning söömaajad koos pere ja sõpradega on tänavu eriti kõrges hinnas. Meil pakutavad söögilauad ja mugavad toolid muudavad teie aia või terrassi 5-tärni restoraniks:  Provance aiamööbel

Vaata ka eriti magusat pakkumist mugavatele käetugedega toolidele.

Hartmani toodetele on garantii 2 aastat.

Meie kliimas on oluline end kaitsta nii päikese kui vihma eest, selleks on ideaalne lahendus päikesevari.

Kvaliteetne Solefin kangas pakub optimaalset kaitset UV-kiirguse eest ja püsib kaua kaunina, ka vihm pole selle päikesevarju jaoks mingi probleem. Samuti saab päikesevarjusid lihtsa pöördnupu abil raami poole kallutada või käepidet keerates ka mõlemat pidi pöörata, päikesevarju saab hõlpsasti avada ja sulgeda.

Vaata eripakkumisi!

Arvestades seda, et meie aiamööbel kestab pikki aastaid, saab sellele uue ilme anda kasutades laias värviskaalas kõrge kvaliteediga toolipatju

Mööblit soetades saab meie teenindajatelt professionaalset nõu ning õige hoolduse korral teenib mööbel teid pikki aastaid, meilt saab kaasa osta ka hooldusvahendeid.