Blogi info

Blogi peamine osa

Emadepäeva eripakkumised

Emadepäeva hõngu on juba tunda! Mis võiks olla kaunim, kui tuua oma ema õitemerre, kus nautida kaunist disaini ja haruldasi õisi?

Gardestist leiab suurima ja ka eriliseima valiku suvelilli ja tuhandeid õisi: suvelilleamplid, potiroosid ja esmakordselt saab meilt osta ka piibelehe taimi – emadepäeva valik on parim, kuna lisaks tähistame meie selle nädalaga suuremalt kevade saabumist ja kogu keskuse taasavamist. Kui lill valitud, leiab veel juurde põnevaid sisustustooteid, mida emale-vanaemale kinkida! Aianduskeskuses võid olla kindel, et taimed on kvaliteetsed ning uudistamiseks jagub ruumi.

Emadepäevapakkumised (pakkumised kehtivad 03.05-09.05.21):

Tutvu ka teiste emadepäevapakkumistega!

Lisaks emadepäevapakkumistele leiab üle terve keskuse mitmeid häid avamispakkumisi, mida tuleb oma silma tulla vaatama.

Emadepäeva puhul teeme koostööd Eesti Leivatööstusega ja emadepäeva nädalavahetusel (8. ja 9. mai) saab Muru restost osta eriti hea hinnaga tort Clarat – 4,95€.

Kui on soov emadepäevaks kingitus mugavalt ja turvaliselt oma kodust tellida, saab seda teha Gardesti e-poest. Gardesti kodulehel jagub ampleid, roose ja muid vahvaid kingiideid kasvõi kõikidele Eesti emadele. Meie oleme juba aedsasti emadepäevaks valmis!

Enam ei pea trügima toidupoodide kitsastes aiaosakondades, vaid saab külastada päris aianduskeskusi. Aianduskeskuses võid olla kindel, et taimed on kvaliteetsed ning uudistamiseks ja ohutuks poodlemiseks jagub ruumi lahedalt.

Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus ootab Sind!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega

Helista tasuta infoliinile