Blogi info

Blogi peamine osa

Tasku keskuses puhkeb õide Gardesti lillepood!

Meil on heameel jagada teiega häid uudiseid – Gardest avab enda esimese lillepoe Tasku keskuses!

Juba 7. augustil kell 15­–17 oled oodatud Tasku keskusesse, kus tähistame Gardesti uue lillepoe avamist. Pidu juhib muhedalt, kuid kindla käega Sepo Seeman ning kohal on ka fotograaf, et kogu melu ja ilu saaks jäädvustatud. Muidugi ootavad Sind avamise puhul paljud uskumatult soodsad pakkumised, mis kehtivad terve nädalavahetuse!

Gardesti avatav lillepood Tasku keskuses pakub Sulle rohkelt kingiideid, olgu nendeks siis kaunid lõike- või toalilled. Lisaks lilledele leiad meie poest mitmeid põnevaid tooteid: õnnitluskaarte, difuusereid, lillepotte. Tule uudistama, sest oma silm on kuningas!

Tutvu ka avamispakkumistega, mis kehtivad kuni 9. augustini.

       

Mis toimub avamispeol?

Lisaks ahvatlevatele avamispakkumistele, loosime kõikide lillepoest ostjate vahel välja 5 Gardesti kinkekaarti 20 euro väärtuses. Üllatusi tuleb ka õhtujuht Sepo Seemanilt, näiteks paneme ta valmistama lillekimpu ja testime tema teadmisi lilledest. Tuleb kindlasti tore õhtu!

Kui sel päeval lillepoe avamisele kohale ei jõua, panime valiku tellitavatest lillekimpudest üles ka meie kodulehele: tutvu lillekimpude valikuga siin!

Lisaks lillepoele, on Gardesti keskuses kohapeal lai valik erinevaid kodu- ja aianduskaupu, seega tule kindlasti uudistama!

Kohtumiseni Gardesti uues lillepoes Tasku keskuses!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega