Blogi info

Blogi peamine osa

Lemmikloomapäev Gardestis tuleb taas!

Lemmikloomapäev Gardestis tuleb taas ehk kutsume teid kõiki laupäeval, 13. veebruaril Gardestisse lemmikloomapäevale! Tule tähista sõbrapäeva enda suurima sõbraga!

Sel aastal korraldame lemmikloomapäeva õues, kuna tervis on meie kõige väärtuslikum vara ehk tahame hoida enda ja teiste tervist.

Tuleb meeleolukas päev, kus tegevusi jagub nii täiskasvanutele kui ka lastele ning muidugi meie lemmikutele! Lisaks leiad terve päeva jooksul palju häid pakkumisi Gardesti lemmikloomaosakonnast. Seekord on lemmikloomapäeval põhirõhk aktiivsel liikumisel ja sportimisel koos lemmikuga.

Ürituse päevakava:

  • 12:00 – 12:10 Ürituse avamine
  • 12:15 – 12:45 Ranna rantšo perenaine Ande Arula räägib farmiloomade turvakodu loomisest ja tutvustab lähemalt taluloomi.
  • 12:45 – 13:15 Kuidas suusatada või joosta koos koeraga? Non-stop dogwear Baltic tiimi sportlane Jarmo Nikolai räägib ja õpetab põhinippe. Lisaks näitavad Juri Kont, Katherina Viltok sobilikku varustust.
  • 13:15 – 14:00 Kuidas näeb välja veepäästekoera töö? Sellest räägivad lähemalt Lõuna-Eesti veepäästekoerte grupi koerajuhid, kes on kaasa võtnud ka veepäästekoerad.
  • 14:00 – 14:30 Kelgu- ja veosport koos lemmikuga – spordiala tutvustab Richard Põldmaa Non-Stop dogwear Balticust
  • 14:30 – 15:00 Mis on agility? Marta Miil, Eesti agility tipptegija räägib spordiala põhitõdedest, annab nõu kõikidele agility-huvilistele ja paneb lemmikud rajal proovile.
  • 15:05 – 15:15 Parimate autasustamine ja lõpusõnad

Nii laupäeval kui ka pühapäeval on terve päeva kohal Ranna rantšo taluloomad. Laupäeval on Gardestis kohal ka ponid, kellega saab ajavahemikus 12st kuni kella 15ni sõita. Sõit on lisatasu eest (2 eurot/inimene).

Lisaks on kohapeal fotograaf, kes püüab ürituse pilti. Rõõmsa meele ja täis kõhu eest hoolitseb Restoran Muru, kus sellel päeval leiab mitmeid eripakkumisi.

Eripakkumised lemmikloomaosakonnas, mis kehtivad ainult 13. veebruaril:

Koeratoidud -20%

Kassitoidud -20%

Lisaks valik tooteid:

Jälgi jooksvat infot ürituse kohta ka Facebookis: Lemmikloomapäev Gardestis.

Peatse kohtumiseni Gardestis!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega