Blogi info

Blogi peamine osa

Ole emadepäevaks aedsasti valmis!

Veeda emadepäev õitemeres!

Mis võiks olla kaunim, kui tuua oma ema õitemerre, kus nautida haruldasi õisi? Gardest keskusest leiad suurima ja kõige erilisema valiku suvelilli ja tuhandeid õisi: suvelilleamplid, roosid, hortensiad, viljapuud – emadepäeva valik on parim, seega igaüks, kes külastab Baltimaade suurimat aianduskeskus Gardest keskust, leiab need õiged lilled!

Kui lilled valitud, leiab veel juurde põnevaid sisustustooteid, mida emale-vanaemale kinkida! Aianduskeskuses võid olla kindel, et taimed on kvaliteetsed ning uudistamiseks jagub ruumi kõikidele.

Emadepäevapakkumised (pakkumised kehtivad 2.-8. maini 2022):

Pakkumised, mis kehtivad 2.-5. mail:

*Väljatoodud pakkumised kehtivad tavahinnaga toodetele.

Kes eelistab emadepäevaks sobiva kingi leida mugavalt kodust, saab seda teha Gardest keskuse e-poest. Meil jagub ampleid, roose ja muid vahvaid kingiideid kasvõi kõikidele Eesti emadele!

Tule tähista emadepäeva Muru restos!

8. mail toimub pannkoogihommik Muru restos! Alates kella 11st kuni kella 15ni on võimalik tellida Muru restost soolaseid ja magusaid pannkooke:

  • Singi-seenetäidisega pannkoogid 6,90 €
  • Moosi ja jäätisepalliga pannkoogid 5,90 €
  • Banaani ja karamelliga pannkoogid 5,90 €

Lisaks on pühapäeval, 8. mail keskuses kohal 12st kuni kella 15ni fotoboks, kus kõik külastajad saavad teha TASUTA pilte kauni fotoseina taustal.

Tule kogu perega, Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest ootab Sind!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega

Helista tasuta infoliinile