Blogi info

Blogi peamine osa

Aed ei oota: parimad pakkumised Gardest keskuses sellel nädalal

Sellel aastal leiab Gardest keskusest tõelised külluslikud lilleväljad: suvelilleamplid, roosid, hortensiad, lavendlid, vilja- ja marjapuud, püsikud. Hoolimata sellest, et ilmad ei ole nii soojad, siis kõik aednikud ootavad pikisilmi aias toimetamist ja mõnusaid ilmasid. Aed ei oota!

Sellel nädalal leiab Gardest keskusest mitmeid ahvatlevaid pakkumisi (19-22. mai 2022):

Muuhulgas leiab valikust üle 90 erineva sordi rododendroneid. Valikust leiab põnevamaid sorte nagu «Red Foliage», millel on suvel punakad ning talvel rohelised lehed ja tõeliselt kirjude õitega «Pushy Purple» ning lisaks tuntumaid klassikuid nagu «Nova Zembla» ja «Roseum Elegans». Neljapäevast kuni pühapäevani on kõik rododendronid alla hinnatud 20%!

Ka sellel aastal on jätkuvalt trendikad hortensiad. Just need taimed kaunistavad ka Gardest keskuse esist. Aed- ja puithortensiad on muutunud viimaste aastate jooksul järjest populaarsemaks, pakkudes õiteilu pikaks ajaks. Lisaks mitmeaastastele taimedele leiab ka hooajalisi hortensiaid, mis sobivad ideaalselt rõdule, terrassile või hoopiski tuppa! Hortensiate hinnad algavad 9,90 €!

Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus ootab Sind!

 

 

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega

Helista tasuta infoliinile