Blogi info

Blogi peamine osa

Sisustustrendid sel hooajal

Tubase õhkkonna värskendamiseks piisab ainult mõnest detailist, et luua uudne ilme. Millised on selle aasta sistustrendid? Näiteks on interjöör on muutumas ühe enam keskkonnateadlikumaks, tuues elamisse rohkem rohelust ja naturaalsemaid materjale. Paljud sisustuselemendid on sellel hooajal loodusest inspireeritud (nt kõrrelised vaasides) ja populaarsemaks on muutunud maalähedane stiil. Seega tooge julgelt rohelus tuppa! Kõik, mis on inspireeritud loodusest on sel hooajal interjööris tervitatud. Kel pinda ja ruumi rohkem, võiks katseda interjööri rikastamist taimeseinadega. Toonidest saaks tuua välja näiteks soojad kollased ja hallikad toonid ning ka lillemustrid.

 

Valik tooteid inspiratsiooniks:

Luksuslikkus ja samet

Sel hooajal on jätkuvalt väga moes sametine sisustus, kuna praegusel on inimesed kodusemad, siis soovitakse enda kodudes kogeda midagi erilist, näiteks muutes enda vannitoa tõeliseks spaaks koos roheliste taimedega või hoopiski lisatakse luksuslikkust sametdiivanite, -toolide, ja  -patjadega.

Valik tooteid:

Skandinaavialik lihtsus ja stiilipuhtus on jätkuvalt moes

Üha enam on moodi tulnud looduslähedasemad materjalid, naturaalsed tekstiilid, mida kasutatakse nii ehituses kui ka siseviimistluses. Trendikaks on kujunenud näiteks puidu ja metalli kombinatsiooni, mis tasakaalustavad üksteist. Kindlasti on väga oluliseks muutunud disainis ja sisustuses praktilisus ehk lisaks ilule peab olema toode ka praktiline ja mugav.

Värvid on sel hooajal populaarsed väga neutraalsed ja looduslähedased toonid, kuid teisest küljest domineerivad ka sellised tugevamad värvid nagu must.

Põnevamad leiud:

Rohelised toataimed on moes!

Toataimi ei saa kunagi olla liiga palju! Lisaks silmailule loovad taimed mõnusa aura ja puhastavad õhku ning vähendavad stressi. Näiteks on selle hooaja trenditaimeks paradiisilinnulill ja lüüra-viigipuu.

 

Valik tooteid:

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega

Helista tasuta infoliinile