Projektimüük

Kodu- ja aiandkuskeskusesse Gardest on inspiratsiooni kogumiseks ning projektide elluviimiseks oodatud nii oma kodu kaunimaks muutmisega tegelevad inimesed kui ka sisekujundajad, arhitektid ja teised taoliste valdkondade esindajad. Pakume laias valikus sisekujundustooteid, aiamööblit, taimi ja lillepotte ning muud vajalikku interjööri või eksterjööri kujundamisel.

Hakka Gardest keskuse ärikliendiks!

Projektimüük algab konsultatsioonist, mis võib toimuda telefoni või videokõne teel. Konsultatsiooni abil saame välja selgitada Teie spetsiifilised vajadused ning projekti mahu. Pärast vajaliku info kokkusaamist koostame pakkumise. Selleks võta ühendust meie ärikliendi- ja projektimüügijuhiga: projektimyyk@gardest.ee.

Kui tekib vajadus soovituste ning lisainfo järele, siis on Gardesti professionaalne meeskond abiks nii kodu- kui äripindade kujundamisel. Samuti pakume abi hoovide, terrasside ja välishaljastuse planeerimisel. Kui sobilikke tooteid pole hetkel meie valikus, on neid võimalik tellida kataloogidest. Gardest keskuse meeskonna jaoks on olulised nii väikesed kui suured projektid ning pojektimüügi teenust pakume ettevõtetele ja eraisikutele.

Millised on ärikliendi eelised?

  • Lepinguline klient saab osta nii arvega kui sularahas lepingus kokkulepitud soodustusega. Soodustus kehtib nii Gardest keskuses, Muru restos kui ka Tasku lillepoes.
  • Värsked lillekimbud/kingitused tähtpäevalistele. Teie edastate kuupäevad, millal soovite lillekimpu ning meie toome Gardesti kulleriga kokkulepitud ajaks tellitud lilled kohale.
  • Ruumide kaunistamine, lauakaunistused – meie floristid pakuvad just teie interjöörile sobivaid lauaseadeid.
  • Üritused Muru restos – pakume võimalust privaatselt einestada Muru resto teisel korrusel: valige menüü ning kokkulepitud ajal ootab Teid maitsev toit koos meeldiva teenindusega. Muru restos saate pidada ka koosolekuid, nõupidamisi ja ärikohtumisi.
  • Sisustuslahendused – kujundame kontorisse mõnusa lõõgastusala, kus koguda mõtteid ning nautida puhkehetki. Lisaks soovitame huvitavaid sisustuslahendusi.
  • Erinevad haljastuslahendused – Gardest pakub lilledega kaunistamise terviklahendust nii sise- kui ka väliruumides, luues mõnusa oaasi, kus puhata ja uusi mõtteid koguda.

Erinevad haljastuslahendused

Gardest keskuse kolektiiv pakub lilledega kaunistamise terviklahendust nii sise- kui ka väliruumides, luues mõnusa oaasi, kus puhata ja uusi mõtteid koguda.

Lillekimpude ja -seadete valmistamine

Loome imeilusaid ja erilisi lilleseadeid ning dekoratsioone kontoriruumidesse, seminaridele,
üritustele ja kohtumistele. Lisaks annavad Gardesti kogenud floristid nõu lillede paigutuse, värvi ja hooldamise osas. Tellija soovil teeme taimedele hiljem ka hooldust.

Kontorite kujundamine ja dekoreerimine

Kujundame kontorisse mõnusa lõõgastusala, kus koguda mõtteid ning nautida puhkehetki. Lisaks soovitame huvitavaid sisustuslahendusi. Inspiratsiooni kogumiseks saab tutvuda meie pakutavate toodete valikuga juba e-poes!

Ürituste korraldamine

Pakume võimalust privaatselt einestada Muru resto teisel korrusel: valige menüü ning kokkulepitud ajal ootab Teid maitsev toit koos meeldiva teenindusega. Muru restos saate pidada ka koosolekuid, nõupidamisi ja ärikohtumisi.

Kui soovite koosviibimist veel meeldejäävamaks muuta, saab meilt juurde tellida:
• šampanja- või veinikoolitus,
• lilleseade meisterdamiskoolitus,
• taimekasvatusnippide koolitus,
• lemmikloomatoitude koolitus,
• aiakujundusnippide koolitus.

Taimede hooldus, terviklahendused toataimede valikul

Valime töökeskkonda sobivaimad taimed, toome need kohale ja istutame. Lisaks pakume taimede hooldust, mida teeb meie spetsialist kokkulepitud graafiku järgi. Kui sobilikke taimi parajasti meie valikus pole, saab need tellida kataloogist.

Võtke meiega ühendust projektimyyk@gardest.ee ja loome üheskoos Teie unistuste kodu, kontori või aia!