Projektimüük

Kodu- ja aiandkuskeskusesse Gardest on inspiratsiooni kogumiseks ning projektide elluviimiseks oodatud nii oma kodu kaunimaks muutmisega tegelevad inimesed kui ka sisekujundajad, arhitektid ja teised taoliste valdkondade esindajad. Pakume laias valikus sisekujundustooteid, aiamööblit, taimi ja lillepotte ning muud vajalikku interjööri või eksterjööri kujundamisel.

Kui tekib vajadus soovituste ning lisainfo järele, siis on Gardesti professionaalne meeskond abiks nii kodu- kui äripindade kujundamisel. Samuti pakume abi hoovide, terrasside ja välishaljastuse planeerimisel. Kui sobilikke tooteid pole hetkel meie valikus, on neid võimalik tellida kataloogidest.

Gardesti jaoks on olulised nii väikesed kui suured projektid. Projektimüügi teenust pakume ettevõtetele ja eraisikutele. Teie soovidele ja vajadustele mõeldes paneme kokku parima pakkumise sõbralike hindade ja professionaalse nõustamisega.

Projektimüük algab konsultatsioonist, mis võib toimuda ka telefoni või videokõne teel. Konsultatsiooni abil saame välja selgitada Teie spetsiifilised vajadused ning projekti mahu. Pärast vajaliku info kokkusaamist koostame pakkumise.

Võtke meiega ühendust projektimyyk@gardest.ee ja loome üheskoos Teie unistuste kodu, kontori või aia!