Väike transpordipuur, mis täidab kõiki eesmärke! Sobib väiksematele tõugudele, näiteks kokerspanjelid, taksid, terjerid ja beaglid

Ilma kompromissideta
Alates 1994. aastast on 4pets tootnud innovaatilisi ja professionaalseid koerte transpordisüsteeme iga seikluse jaoks. 4pets PRO ühendab mugava, turvalise koeratranspordi vajadused kvaliteetse disaini ja ületamatu toote kvaliteediga.

Tänu uuele patenteeritud „kokkupõrkekaitsesüsteemile“ ja ühe käega avatava „Safelock“ ukselukustussüsteemile, on need puurid parimad. Šveitsi transpordipuuride PRO seeria mudelid on muutunud eelkäijate mudelitest veelgi turvalisemaks ja kvaliteetsemaks.

Transpordite oma neljajalgset sõpra nagu professionaalid, kaitstes samal ajal koera, kaasreisijaid ja autot. Uus PRO mudel on suunatud nii avastajatele kui kaa seiklejatele, suurlinna koertele kui kaa maal elavatele koertele, perekoertele kui kaa töökoertele, professionaalidele kui kaa teile. Kaitske oma neljajalgset sõpra.

Ideaalne koera transpordipuur
Uus 4pets PRO koerte transpordisüsteem on igati täiuslik. 4pets PRO pakub Saksamaa tootekatsetuste agentuuri TÜV ohutussertifikaate. 4pets PRO transpordipuurid on valmistatud Šveitsis, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga materjale. Ükski teine transpordipuur ei paku teile ja teie koerale nii palju ohutust koos esimese klassi disaini, läbimõeldud juhitavuse ja silmapaistva ehituse kvaliteediga. Lisaks kokkupõrke mõju kontrolli, intelligentse tagaseina ja veelgi suurema stabiilsusega ukselukustussüsteemi Safelockiga.

TÜV toote Certi catio
PRO transpordipuur on maailma esimene puur, mis on sertifitseeritud Saksamaa juhtiva tootetestimise agentuur TÜV Süd poolt. Kokkupõrkekatsete tulemused olid silmapaistvad. Lisaks hõlmab TÜV sertifikaat tootmise seiret, transpordipuuri ehitust, kasutatud materjale, juriidilisi nõudedeif, dokumentatsiooni ja viisi, kuidas PRO- transpordipuur sõidukisse kinnitatakse.

TÜV Süd – ametlik avariitest:
TÜV Süd testis järgmisi tegureid:

? Kokkupõrkekatse ? Sõidukatsed erinevatel maastikel

? Autosse kinnitamine ? Ühenduste sundkinnitamine ? Teravad servad ja kurvid

? toruotsad / vigastuste oht ? näpitsad

? Ühendustehnoloogia üldiselt

? Pime neetimistehnika ? Korrosioonikaitse ? Osade painutamine

? Lukkude purunemiskindlus

? Tehniline dokumentatsioon ? Märgistamine

? Kasutusjuhend ? Kruvimistehnika

? Üldised märkused ja juhised

? Üldised õiguslikud nõuded ? Ohutusjuhised ? Saasteainete vabad (testitud ja sertifitseeritud vastavalt REACH-määrusele)

PRO lisad
4pets PRO, TÜV-sertifitseeritud Šveitsi premium koerte transpordisüsteemide looja.

Koertega seotud autoõnnetuses tekkivad jõud on oht elule – nii inimestele kui loomadele. Täna ohustab igaüks, kes veab koera autos lahtiselt, oma looma raske hooletusega ja teda võidakse karistada. Isegi pealtnäha kahjutu 25 km / h juhtuva tagumise kokkupõrke korral, milles osales turvamata koer kaaluga 5 kg, võib reisijate ja koerte jaoks olla laastavate tagajärgedega.

Koera transpordipuurid on osutunud ohutumaks viisiks koera autos transportimiseks. Kuid ka siin tuleb olla ettevaatlik. Mitte iga puur ei paku vajalikku ohutust. Paljud odavad tooted ei täida kokkupõrke korral eeldatavaid nõudeid ja võivad veelgi halvendada koera ja sõidukis viibijate turvalisust. Seetõttu tugineme Šveitsi juhtiva alumiiniumist koera puuride tootjana Saksamaa tootekontrolli agentuuri TÜV Süd poolt välja antud ohutustunnistustele. Kõiki 4pets koerte transpordisüsteeme testitakse enne turule viimist põhjalikult vastavalt ECE – R17 testistandardile. See annab koeraomanikule kindluse, et 4pets transpordipuurid on tõeliselt ohutud.

TEHNILINE KIRJELDUS:
Puuri kaal: 13,6 kg
Kõrgus: 54,4 cm
Laius: 54,5 cm
Sügavus: 73,5 cm
Maksimaalne koera kaal: 17 kg

Autopuur Pro1 S

Tootekood: K2164679

399 

Saadavus
See toode on laos. Toode jõuab Teieni 3 tööpäeva jooksul.
Kogus kohapeal
Roheline 14, Tartu : kohapeal 1
Tarne info
Ei mahu pakiautomaati