Kirjeldus

Selle laheda halli aluse luksusliku väljanägemisega õhkab Penthouse Montreal positiivselt linna-globaalset õhustikku. Tagasihoidlik hall kunstnahk ja põnev punane kvaliteetne sisustus muudavad Penthouse’i ajatuks kaaslaseks. Ükskõik, kas punasel vaibal või väljaspool maailma suurlinnu, teid saadavad kindlasti lummatud ja imetlevad pilgud.

Mitte ainult seksikas

Vanalinn, kell on 9 hommikul – sõidate linna koos oma Chihuahuaga, et haarata Chai Latte oma lemmikkohvikust. Teie väike armas koer istub mugavalt oma Penthouse transpordipuuri sees kõrvalistmel, nautides vaadet kogu tee peale.

Ostlete ülerahvastatud kaubanduskeskuses, kuid soovite seda teha koos oma Yorkie’ga? Ärge muretsega, teie väike armas koerake on teie kõrval alati turvaliselt kaitstud. 4pets Penthouse on esimene lahendus, mis ühendab väikeste koerte ohutut transporti, mugavust ja koerakandjat ületamatu ja ohutu transpordisüsteemiga.

4pets Penthouse’i saab paigaldada mis tahes auto esiistme või tagaistmete peatoe kohale ja see kinnitatakse lihtsa klõpsuga. Väike koer kaaluga kuni 3,5 kg, saab sõitu nautida intelligentse paigaldussüsteemiga. See tähendab ka seda, et saate kogu aeg silma peal hoida oma pere kõige väiksemal liikmel. Pärast teekonda saab Penthouse transpordipuuri mugavalt üle õla panna, nüüd on teil moodne kandekott. 4pets Penthouse transpordipuur on ainus turul olev väikeste koerte transpordisüsteem, mida on kontrollinud TÜV SÜDis ja mis on avariitestitud.

Sobib igale auto istmele

4pets Penthouse on valmistatud hoolikalt valitud materjalidest ja valmib kaasaegse käsitööna. Penthouse’i kinnitussüsteem tõstab puuri istmelt natuke kõrgemale, täpselt peatoe alla.. Auto turvavöö abil saab Penthouse’i transpordisüsteemi mõne lihtsa liigutusega kinnitada.

See transpordipuur on nii ohutu, et isegi TÜV SÜD on sellele oma pitseri lisanud. Kinnitussüsteem on valmistatud ülitugevatest materjalidest ja seetõttu on Penthouse puur iga väikese koera omaniku jaoks “must have” toode. Saate kadedaid pilke kuhu iganes ka te ei läheks!

TEHNILINE KIRJELDUS:
Kõrgus: 31,20 cm
Laius: 25 cm
Sügavus: 40 cm
Transpordipuuri kaal: 1,3 kg

Puur Penthouse Montreal

Tootekood: K2164690

399 

Saadavus
See toode on laos. Kui see tellida tööpäeval enne kella 14 jõuame selle pakkida ja veel samal päeval teele panna.
Kogus kohapeal
Roheline 14, Tartu : kohapeal 1