Blogi info

Blogi peamine osa

Eesti suurim jõuluaed avaneb 7. novembril

Tere tulemast Gardesti jõulumuinasjuttu!

Eesti suurim jõuluaed Gardestis on avatud ja sellega seoses soovime kutsuda kõiki juba 7. novembril peredega Gardestisse! Sel päeval on kohal koeratüdruk Lotte koos doktor Avega, kes valmistab jääpurikaid ning maja peal kõnnivad ringi päris ehtsad alpakad! Tuleb põnev päev, mil tegevusi jagub nii suurtele kui ka väikestele, sest Gardestis on avatud Eesti suurim ja kauneim jõuluaed.

Ürituse ajakava:

  • 12:00-14:00 Jõulumaa avab koeratüdruk Lotte koos doktor Avega. Saab pilti teha, mängida ja isegi jääpurikaid valmistada.
  • 12:00-15:00 Majas liiguvad ringi alpakad, keda on võimalik paitada.
  • 12:00-14:00 Töötuba, mille raames valmistame isadepäeva- ja jõulukaarte. Töötuppa on vajalik eelnevalt registreerida.

Lisaks on avastamist ja uudistamistväärt terve jõuluaed!

Võlumaailma loomisel on mõeldud nii klassikaliste pühade austajaile kui ka neile, kellele meeldib kristalne talveöömuinasjutt, metsamaagia või kuldne luksus. Mõnusat jõuluhõngu lisavad päris kuused ja metsast toodud sammal, silmailu pakuvad hiigelsuured seened, jäine polaarmaja, eukalüptiga ehitud kasvuhoone ja palju muud.

Las end üllatada!

See on tõeline jõuluime, mida tuleb oma silmaga tulla kaema. Me oleme näinud lapsi ja täiskasvanuid, kes astuvad uksest sisse ja ohkavad, et kui ilus on see loodud maailm.

Võlumaailma loomisel on mõeldud nii klassikaliste pühade austajaile kui ka neile, kellele meeldib kristalne talveöömuinasjutt, metsamaagia või kuldne luksus. Mõnusat jõuluhõngu lisavad päris kuused ja metsast toodud sammal, silmailu pakuvad hiigelsuured seened, jäine polaarmaja, eukalüptiga ehitud kasvuhoone ja palju muud. Kõike seda ilu tuleb oma silmaga vaatama tulla!

Sellel aastal on Gardestis avatud kuus erinevat võlumaailma:

  1. Klassikaline jõulumaagia
  2. Unenägude härmatis
  3. Võlutud mets
  4. Sügav must ja kullasära
  5. Lavendli ja eukalüpti trendikooslus
  6. Printsesside roosa võlumaailm

Tule juba sellel laupäeval Gardesti kaunisse muinasjuttu ning lase jõulurõõmul südamesse tulla!