Blogi info

Blogi peamine osa

Gardesti rikkalik jõuluseadete ja ärikingituste valik pühadeperioodiks

Kõik vajalik jõuluks nii koju kui kontorisse Gardestist!

Räägime lähemalt jõulupakkumistest – kingitustest ja jõuluseadetest, mis on sobilikud nii ärikingiks kui kontori kaunistamiseks. Kui sul ei ole veel head mõtet, kuidas pühadehooajal oma koostööpartnerit üllatada, siis Gardestist leiad küllaga inspiratsiooni ja laia valiku kingiideid!

Mõned ideed:

Sinu koostööpartneri salajane kirg on head maitsed? Tahaksid üllatada millegi erilisega? Tutvu meie erinevate kinkekomplektidega siin.

Tahaksid üllatada oma kallimat või kollegi millegi kauniga, aga lõikelilled närtsivad liiga ruttu? Ilu armastavale koostööpartnerile leiad tõeliselt kauni jõuluüllatuse siit – roosid, mis ei püsi kaunid mitte ainult mõned päevad, vaid palju kauem!
I

Jõulumeeleolu loomiseks oleme välja töötanud oma maja parimate floristidega seaded, mis toovad pühadeootuse südamesse kõigile. Seadete hinnad algavad 8.90 eurost, sõltuvalt seade suurusest ja kasutatavast materjalist – siin on vaid mõned näited inspiratsiooniks.

Võtke meiega ühendust +372 741 2147
kadri.kivimeister@gardest.ee ja räägime lähemalt!

Jõuluseadete näited:


alates 8,9€


alates 29€


alates 34,9€


alates 44,9€


alates 59€


alates 79€

Kui tahad midagi teistsugust või on sul väga selge visioon oma unistuste jõuluseadest, siis võtke meiega ühendust, et ideedest lähemalt rääkida:
+372 741 2147

kadri.kivimeister@gardest.ee