Blogi info

Blogi peamine osa

Lemmikloomapäev Gardestis 3. oktoobril 2020

Lemmikloomapäev Gardestis tuleb taas ehk kutsume teid kõiki laupäeval, 3. oktoobril Gardestisse lemmikloomapäevale!

Tuleb meeleolukas päev, kus tegevusi jagub nii täiskasvanutele kui ka lastele ning muidugi meie lemmikutele! Lisaks leiad terve päeva jooksul palju häid pakkumisi Gardesti lemmikloomaosakonnast. Seekord on lemmikloomapäeval põhirõhk lemmikloomade hooldusel, tõukoerte kasvatamisel ja varustuse tutvustamisel.

Ürituse päevakava:
12:00 – 12:10 Ürituse avamine
12:15 – 12:45 Mugav ja funktsionaalne varustus, mis ei piira koera – Non-stop dogwear rihmasid ja helkurtooteid tutvustab Baltic tiimi sportlane Jarmo Nikolai. Julgustame aktiivset elu koeraga ning aitame muuta seda mugavamaks!
13:00 – 13:30 Koerte karvahoolduse ABC porise ilmaga – hooldusnippe ja -trikke jagab Siimline Lemmikloomadesalong
13:30 – 14:00 Miks on kuldne retriiver nii populaarne tõukoer? Koertenäitustest ja tõuaretusest räägib Eesti Kuldsete Retriiverite Tõuhingu juhatuse esimees Kalvo Kriisk (Kennel Gypsy’s Soul)
14:00 – 14:30 Koerad ritta ja start! MTÜ Koerteklubi Säde korraldab koertega meeleoluka võistluse. Põnev saab olema nii vaatajatel kui ka osalejatel!
15:00 – 15:15 Parimate autasustamine ja lõpusõnad

Lemmikloomapäeval on kohal ka Tartu Loomaliinik, kus veterinaar teostab lemmikloomade kliinilise ülevaatuse. Lemmikloomade ülevaatus toimub kohapeal registreerimisega ja tegemist on lühikese ülevaatusega.

Lastega tegeleb koeratüdruk Lotte ja lisaks on kohapeal fotograaf, kes püüab ürituse pilti. Lisaks kehtivad sel päeval hinnaüllatused lemmikloomatoodetele. Rõõmsa meele ja täis kõhu eest hoolitseb Restoran Muru, kus sellel päeval leiab mitmeid eripakkumisi.

Eripakkumised lemmikloomaosakonnas, mis kehtivad ainult 3. oktoobril:

Koeratoidud -20%

Kassitoidud -20%

Kõik koerte helkurtooted -20%

Kõik koerte mänguasjad -20%

Lisaks valik tooteid:

Jälgi jooksvat infot ürituse kohta ka Facebookis: Lemmikloomapäev Gardestis.

Lisaks on Gardesti Facebooki lehel käimas lemmiklooma päeva puhul kinkekoti loos, tutvu tingimustega ja osale loosis!

Peatse kohtumiseni Gardestis!