Blog info

Blog main content

Lemmikloomapäeva parimad pakkumised

28. septembril toimub Gardestis vahva lemmikloomapäev, mil teemade fookus on seatud koertele. Räägime koerte toitumisest, hooldusest ja koolitamisest. Gardesti lemmikloomaosakonnast leiab aga sel päeval palju häid pakkumisi nii koera- kui kassikaupadele.

 • Kõik koerte rihmad -30%
 • Beeztees mänguasjad koertele ja kassidele -30%
 • Hunteri koera- ja kassipesad -20%
 • Healthy Paws: koeratoidud 28.09 -20%
  Healthy Paws 100% naturaalsed, allergiavabad koerasöödad sisaldavad ainult looduslikke koostisosi. Healthy Paws toodetes ei sisaldu kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, loomseid derivaate, jääkprodukte, nisu, nisugluteeni, sojatooteid, piimatooteid ega maisi. Söötade valmistamisel kasutatav liha on traditsiooniliselt kasvatatud ja kus võimalik, pärineb see Briti põllumajandustootjatelt.
 • Wolf’s Mountain: koeratoidud 28.09 -20%
  Wolf’s Mountain hüpoallergeensed ja teraviljavabad koerasöödad Prantsusmaalt. Wolf’s Mountain prioriteediks on parima kvaliteediga toorained, et tagada oma retseptides maksimaalne toiteväärtus. Kõik toorained on pärit Eurooopast. Wolf’s Mountain söödad ei sisalda teravilja, sojatooteid, jääkprodukte ega gluteeni, need on GMO vabad, rikkad loomsete valkude poolest ja neis on vähe süsivesikuid.
 • Brit Care: suured koeratoidukotid 28.09 -20%
  Brit Care superpremium koeratoidu näol on tegu sarjaga, mis on üles ehitatud hüpoallergeense valgu baasil. Sari on sobilik lemmikutele, kellel on tundlik nahk või seedesüsteem. Toitudes on esimesel kohal liha. Võimalik valida nii lamba-riisi kui ka lõhe-kartuli (teraviljavaba) baasil toidusarjade vahel. Olemas on eritoidud ülekaalulistele, naha/karva muredega ning kõrge energiasisaldusega toitu vajavatele koertele
 • Pro- Nutrition Flatazor: Koera- ja kassitoidud 28.09 -20%
  Pure Life sari (kassid ja koerad):
  Pure Life sari on suunatud lemmiklooma omanikele, kes soovivad läbi naturaalse toidu kindlustada oma lemmiku heaolu. Pure Life sarja toodetes on 85% valkudest loomsed. Kõik toidud on teraviljavabad, gluteenivabad ja sisaldavad laia valikut puu- ja köögivilju, et teie lemmik saaks piisava koguse toitaineid ja antioksüdante.
 • Protect sari (kassid ja koerad): kassitoidud 28.09 -20%
  Protect sari on valmistatud kõige sagedasemaid loomade toitumisest tulenevaid terviseprobleeme silmas pidades. Loomadele, kellel esineb teatud toidutalumatus, nahaprobleeme, luude- ja liigestevaegusi, aga ka ülekaalulisusele kaldumist. Toidud sisaldavad erinevaid füto-koostisaineid (ravimtaimed), mis aitavad loomal taastuda ning alaliselt vaevustest priiks saada. Retseptides kasutatakse lisaks ka spetsiaalselt Pro-Nutrition söötade jaoks koostatud mereandide segu, bioloogiliselt aktiivsed koostisaineid, mis on rikkad Omega 3 rasvhapete, aminohapete ja biopeptiidide poolest.
 • Carni Love: suured koeratoidukotid 28.09 -20%
  Carni Love koeratoit Carnilove koeratoit on  üles ehitatud arvestades koerte algupärast toitumist. Kogu toidusari on nii teravilja – kui kartulivaba ja erakordselt kõrge loomse valgu sisaldusega. Toidud on loodud kasutades huvitavaid lihakombinatsioone nagu part/faasan, lammas/metssiga, lõhe/kalkun.
 • Bozita koera- ja kassitoidud: Premium sarja koeratoit ja kassitoidud ning konservid 28.09 -15%
  Bozita lemmikloomatoitudes on kasutatud eranditult Skandinaavia toorainet; toidud on valmistatud päris lihast ning ei sisalda lisaaineid (suhkrut, maitsetugevadajad jms). Lai valik nisu- ja teraviljavabu söötasid.
 • Eripakkumisena:
  Bozita original 29,90
  Bozita original Wheat free 32,90
  Bozita X-large 29,90
 • Primadog: koeratoit ja maiustused koertele 28.09 -25%
  Prima Pet toitude peamine koostisosa on alati liha. Süsivesikute saamiseks kasutame gluteenivaba kartulit, kuivatatud õunu ja kergesti seeditavat maisi. Kõik Prima Pet toidud sisaldavad valiku tervislikest põhjamaistest maitsetaimedest ning marjadest. Need looduslikud marjad ja taimed on suurepärased looduslike vitamiinide, mineraalide, antioksüdantide ja rasvhapete allikad.

Gardestis on kohal lemmikloomatoodete esindajad, jagatakse proovipakke, koerad saavad koha peal toitusid maitsta.

Tule saa koos oma neljajalgse lemmikuga kõigist neist pakkumistest ja kogu lemmikloomapäeva tegevustest osa!

Kohtumiseni Gardestis!