Blogi info

Blogi peamine osa

Selgusid Gardesti rallimängu põnevad tulemused!

Kodu- ja aianduskeskuses Gardest toimus 26.01-2.02 suur rallifännide mäng. Gardestis kohapeal oli erakordne võimalus näha oma silmaga ekipaaži Raul Jeets ja Andrus Toom 2020. aasta võistlusautot Škoda Fabia R5 EVO. Kõik soovijad said osaleda ka loosis, et just selle sama autoga sõitma minna! Selleks tuli Gardestis endast koos autoga pilti teha ja see sotsiaalmeediasse postitada või sooritada meie keskusest ost ja see registreerida.

Täna käis ralliekipaaž ehk Raul ja Andres isiklikult Gardestis, et õnnelikud kaardilugeja kohatäitjad välja loosida. Ja mis veelgi parem – kuna ostutšekkidega mängus osalejate arv oli ootamatult suur, siis otsustasime rõõmustada kokku lausa kolme fänni, kes sõitma saavad minna! Raul ja Andres kommenteerisid omaltpoolt, et unikaalsele kaardilugeja kogemuse auhinnale lisandub veel üks põnev boonus. Nimelt avaldatakse võitjatele korralik ülevaade ralli sõitmise „köögipoolest“ ja erinevatest seiklustest ning väljakutsetest, mis kõige sellega kaasneb!

Kes aga on siis need 3 õnnelikku, kes juba sel kevadel Lõuna-Eesti kurvilistel teedel Raul Jeetsi kõrvalistmel kaardilugejana kiiruskatse saavad läbida? Võitjateks osutusid: Tarmo Pärnoja, Kaisa Pärn ja Taavi Kurs. Suurimad õnnesoovid teile, võtame teiega peatselt ühendust!

Meie Gardestis oleme igatahes väga põnevil ning elame võitjatele kaasa! Ja salamisi loodame, et saame peagi jälle oma klientidele ja sõpradele sellise põneva mängu korraldada. Seega – tasub olla kuuldel ja meie tegemistel silm peal hoida! 😉 Seda saad teha nii Gardesti Facebooki kui Instagrami jälgides või meie uudiskirjaga (lehe allosas) liitudes.

Aitäh kõigile mängus osalejatele ning loomulikult Raul Jeetsile ja Andrus Toomile. Edukaid rallielamusi!

Raul Jeets ja Andrus Toom loosisid välja Gardesti rallimängu võitjad.