Blog info

marika

Blog main content

Uued kaubamärgid Gardesti lemmikloomaosakonnas

Gardesti lemmiklooma osakond teeb läbi uuenduskuuri! Kaubavalikusse on lisandunud erinevad tooted lemmikutele.

UUS! Acana ja Orijeni koera- ja kassitoidud. Kuni 18.08 kuivtoidud tutvusmispakkumisena -10%!

Acana ja Orijen on erinevate sõltumatute hindajate poolt saanud maksimaalse võimaliku hinnagu (5 tärni) ning kaubamärke  peetakse maailma ühtedeks kvaliteetsemateks toitudeks.

ACANA
Bioloogiliselt sobiv
– kuna kassid ja koerad on oma olemuselt jahipidajad, siis neile sobivad suure lihasisaldusega toidud. Acana toidud sisaldavad samu koostisosi, mida nad tarbiksid, kui oleksid vabas looduses oma loomulikus keskkonnas. Acana toitudes on suur proteiinide osakaal ja madal süsivesikute osakaal. Need sisaldavad linnuliha, liha ja kala, mis on värsked ning säilitusainetevabad.

Värsked koostisosad – koostisained ei ole kunagi olnud külmutatud, need on olnud  alati enne töötlemist värsked. Ei ole lisatud mitte mingisuguseid säilitusained.

Ükski tootmisprotsessi osa ei ole sisse ostetud – kogu tootmine on tehtud kohapeal ning kõik tootmise protsessid on ettevõtte enda poolt kontrollitud.

Ei ole lisatud vett – toit on töödeldud omas naturaalses mahlas ning selleks, et jääks alles naturaalne tekstuur ja maitse, on toitu töödeldud pikalt madalal temperatuuril (90 kraadi).

ORIJEN KOERATOIT
Loomupäraselt on kõikidel koertel bioloogiline vajadus kõrge valgu, liharikka ja madala süsivesikute sisaldusega toidu järele. Orijen sisaldab inimtoidu kvaliteediga kana, kalkunit, siiga, mune, sobivas vahekorras puu-ja köögivilja ning seedetrakti toniseerivaid ürte. Orijen Adult koeratoit on valgurikas, süsivesikutevaene ja mõõduka rasvasisaldusega. Selline toit võimaldab lihasel korralikult areneda ja samas hoiab ära ülekaalu tekke, mis on probleemiks süsivesikuterikaste toitude puhul. Väiksem süsivesikute sisaldus tagab parema seeduvuse ja hoiab veresuhkru taseme ühtlase.

UUS! PRIMADOG koeratoidud. Kuni 31.08 tutvumispakkumisena kogu koeratoidusari -20%

Lisaks koeratoitudele on valikus maiustused koertele.

Koerad on loomu poolest karnivoorid, kuid nad on võimelised seedima ka mõistlikus koguses süsivesikuid. Sellest hoolimata peab koera hea dieedi aluseks alati olema liha. Liha on koerte puhul ülioluline terve lihaskonna arenguks ning üleüldiseks heaoluks. Koerad kasutavad süsivesikuid peamiselt seedimise hõlbustamiseks. Süsivesikutest saadavad kiudained aitavad toidumassil koera lühikeses seedetraktis liikuda. Põhiline energiaallikas koera toidus on rasv, kuna koer ei suuda omastada süsivesikuid sellisel moel nagu meie, inimesed.

Prima Pet toitude peamine koostisosa on alati liha. Süsivesikute saamiseks kasutame gluteenivaba kartulit, kuivatatud õunu ja kergesti seeditavat maisi. Seda ei saa öelda kõigi teiste turul olevate koeratoitude kohta, isegi mitte lemmikloomapoodides müüdavate toitude kohta. Paljud tootjad kasutavad odavate täiteainetena nisu või sojat, et toidu kaalu tõsta. Seda seetõttu, et liha on kõige kallim koeratoidus kasutatav tooraine. Nisu ja soja võivad põhjustada allergiaid. Kõik Prima Pet toidud sisaldavad valiku tervislikest põhjamaistest maitsetaimedest ning marjadest. Need looduslikud marjad ja taimed on suurepärased looduslike vitamiinide, mineraalide, antioksüdantide ja rasvhapete allikad.

 

UUS! BRIT CARE koeratoidud. Valik koeratoite tutvumispakkumisena -15%

Brit Care superpremium koeratoidu näol on tegu sarjaga, mis on üles ehitatud hüpoallergeense valgu baasil. Sari on sobilik lemmikutele, kellel on tundlik nahk või seedesüsteem. Toitudes on esimesel kohal liha. Võimalik valida nii lamba-riisi kui ka lõhe-kartuli (teraviljavaba) baasil toidusarjade vahel. Olemas on eritoidud ülekaalulistele, naha/karva muredega ning kõrge energiasisaldusega toitu vajavatele koertele.

Retseptides ei ole kasutatud probleeme tekitavaid komponente nagu soja, loomaliha, sealiha, nisu, maisi ega GMO-d. Kõikides toitudes on kõrge C-vitamiini sisaldus, mis tagab rakumembraani kaitse ning toetab liigeskõhre – ja immuunsüsteemi ning on oluline igemete ja suuhügieeni korrashoiuks.

Huvitav leid retseptides on maarjaohakas, mis toetab koerte maksa tööd. Maksa nimetatakse organismi laboratooriumiks, kus muudetakse mürgised ühendid kahjututeks ning seejärel erituselundite kaudu kehast eemaldatakse. Lisaks omab maarjaohakas põletikuvastast toimet ja toetab ka immuunsüsteemi.

UUS! BRIT ANIMALS toidusari närilistele

Brit Animals toidusari närilistele on kokku pandud võttes arvesse näriliste loomulikke toitumisvajadusi. Selle toidusarja omapäraks on, et erinevalt harjumuspärastele müslitoitudele, on Brit Animalsi näol tegemist granuleeritud toitudega. Granuleeritud toidu suurimaks plussiks loeme seda, et loomadel puudub võimalus enda toitu sorteerida, ning seeläbi saavad täidetud kõik nende organismi vajadused. Sarjast leiame spetsiaalselt koostatud toidud kõigile levinud kodus peetavatele närilistele nagu küülik, merisiga, hamster, chinchilla, rott ja tuhkur. Kõik toidud on üles ehitatud pidades silmas konkreetset närilist ja tema eripärasid, mistõttu on need toidud kergesti seeditavad ja vitamiinide ning mineraalide rikkad.

Balansseeritud menüü tagab näriliste hea tervise ja pika eluea.

UUS! Kassidele CATZ FINEFOOD teraviljavabad konservid 85 g ja 400 g. Hinnad alates 1,30 €

 • suurepärane kvaliteet ja mahlane värskus
 • toodetud Saksamaal, kohalikust toorainest;
 • valmistatud värskest lihast;
 • isuäratava lõhna ja maitsega;
 • teraviljavaba;
 • ei sisalda liha- ega kondijahu;
 • ei sisalda kunstlikke värv-, säilitus- ega maitseaineid

Catz Finefood Classic – liha, liha ja …?
Kassid on karnivoorid ehk kiskjad – seda teab iga hooliv kassisõber. Kuid kassitoidul ja kassitoidul võib olla väga suur kvaliteedi erinevus. Kassid on olemuselt saakloomi jahtivad kütid. Nende lühike seedekulgla on loodud hästi toime tulema liha kui põhitoiduga. Catz Finefood Classic toidu valmistamisel on kasutatud üksnes värsket liha ja toitaineliselt väärtuslikke siseorganeid. Toitude koostist on rikastatud väikestes kogustes puuvilja, köögivilja, maitsetaimede ja õlidega, mis kassidele meeldivad. Õige kassitoidu eesmärk ongi pakkuda kassile looduslikule saagile võimalikult lähedast kõhutäit!

Catz Finefood Classic – loeb ka see, mida toidus EI OLE!
Paljudes kassitoitudes leidub koostisosi, mis ei ole kassile ohutud, hea kvaliteediga või kasulikud. Catz Finefood Classic konservide tootmisel on järgitud kindlaid põhimõtteid:

 • ei sisalda hallitanud vm moel riknenud liha
 • ei sisalda kondijahu
 • ei sisalda sojavalku
 • ei sisalda teravilja (välja arvatud N° 15 – kana- ja faasanilihaga, mis sisaldab 3% riisi)
 • ei sisalda suhkrut
 • ei sisalda kunstlikke värvaineid
 • ei sisalda meelitusaineid
 • ei sisalda kunstlikke maitseaineid
 • ei sisalda säilitusaineid
 • ei sisalda kassiakummit
 • ei sisalda geneetiliselt muundatud toorainet

UUS! ANIMONDA väga kõrge lihasisaldusega konservid koertele ja kassidele. Valik konserve kuni 18.08 tutuvumispakkumisena -15%

1st Choice koeratoidu kampaania -20%

1st choice kuivtoit keskmist ja suurt tõugu koertele kanalihaga 15 kg nüüd 42,40 €  (tavahind 61 €)


1st choice kuivtoit tundliku naha ja karvastikuga koertele lambalihaga 15kg nüüd 46,40 € (tavahind 67 €)

 

Koertele endiselt hea hinnaga

Kuivtoit Royal Canin Maxi Adult 15 kg 59,99 € (tavahind 64 €)

Kuni 11.08 Royal Canin FCN Care sarja kassitoidud kuni 2 kg pakendid -20%; suuremad pakendid -10%

Valikus Hair&Skin, Light, Urinary Care, Hairball, Oral 400 g ja 2 kg pakendid. Hinnad alates 3,99