Blogi info

Blogi peamine osa

Ostle Gardestis kontaktivabalt või turvaliselt e-poest tellides

Hea külastaja

Kodu- ja aianduskeskus Gardest on riiklikult kehtestatud eriolukorra ajal avatud iga päev kell 10-18. Klientide paremaks ja turvalisemaks teenindamiseks pakume lisaks tavapärasele poes käimisele välja erinevaid võimalusi:

  • Gardesti kuller toob e-poest tellitud kauba Tartus ja lähiümbruses (kuni 10 km linnapiirist) kohale 5-eurose tasu eest. Tellimuste täitmisel anname endast parima, et kaup jõuaks ostjani tellimuse esitamisest järgneval päeval. Kontaktivabaks paki üleandmiseks asetab kuller selle kauba saaja juures maha ning teeb sellest vajadusel tõestuseks pilti.
  • Kontaktivaba kauba kättesaamine e-poest tellitud toodetele Gardestist kohapealt on samuti võimalik. Enne kella 13 tellitud kauba saab kätte samal päeval. Kui tellitud kaup on komplekteeritud, teavitame klienti telefoni teel. Kauba kättesaamise võimalusi on 2: Paigutame kauba ostukärus infoleti juurde (ostukärud on desinfitseeritud) / Klient sõidab meie hoone taga asuvale laoplatsile ning saab kauba kätte sealt.
  • Endiselt saab kaupa tellida ka pakiautomaati (v.a. taimed, üle 10-liitrised mullad ja automaati mittesobivad esemed) või Omniva kulleriga. NB! Seoses riikliku eriolukorraga võivad Omniva ja Itella SmartPosti saadetiste liikumisajad olla tavapärasest pikemad.

Ostud saad turvaliselt sooritada meie E-POEST, mis täieneb pidevalt.

Kodu- ja aianduskeskus Gardest on ENDISELT AVATUD (iga päev kell 10-18). Tuletame oma külastajatele meelde, et poodi võib tulla ainult tervena ja soovitavalt üksinda. Meie keskus on piisavalt avar, et hoida kõigi teistega vähemalt 2-meetrist vahemaad. Hoones on kasutusel loomulik ventilatsioon tänu avatavatele katustele. Nii poodi sisenedes kui sealt väljudes palume desinfitseerida käsi (võimalused selleks on meil loodud).

Hoidkem ennast ja teineteist ning püsigem terved! Kel vähegi võimalust, nautige aega värske õhu käes ja aias toimetades.

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega