Kontseptsioon

Gardestis pakutakse suurt valikut erinevaid tooteid, mis on paigutatud keskuse 9000 ruutmeetrisele kogupinnale. Maja atmosfäär on võimalikult looduslähedane ning avar. Energiasäästlikud lahendused vee, elektri ja ventilatsiooni osas aitavad tuua kogu keskuse sammukese loodusele lähemale. Gardesti aianduskeskuse kontseptsiooni juurde kuulub ka värske ja tervisliku toiduvalikuga kogupere restoran Muru, kuhu peale pikka osturetke einestama tulla.

Gardesti missioon

Meie missiooniks on läheneda igale kliendile personaalselt ja tema vajadustest lähtudes. Meie koolitatud töötajad on motiveeritud andma edasi oma teadmisi pakkudes igale külastajale parimaid lahendusi.

Gardesti visioon

Meie visiooniks on panna kasvama iga kliendi idee sünnist teostuseni. Soovime unikaalse ostukogemuse ning positiivsete kliendisuhetega saada partneriks igale külastajale tema elukeskkonna kujundamisel.

Gardesti väärtused

Ausus – oleme vastutustundlikud, ausad ja õiglased kõigi oma koostööpartneritega ja oma meeskonnas. Lähtume alati hea käitumise tavadest.

Meisterlikkus – teeme tööd pühendumisega ja anname endast parima, et saavutada seatud sihid. Peame oluliseks pidevat arengut, enesetäiendamist ja uuendusmeelsust.

Koostöö – teeme seda, mida oleme lubanud ja lubame seda, mida saame teha. Otsime lahendusi, mitte vabandusi. Meie eesmärk on saavutada homme paremaid tulemusi kui täna, innustame üksteist neid saavutama.