Transport

Kui e-poe ostukorvi summa on vähemalt 50 eurot, on transport pakiautomaati üle Eesti TASUTA.

E-poest ostes on võimalik valida järgnevate tarneviiside vahel:

Tulen ise järele – alati tasuta!
Kauba lunastamiseks pöördu Roheline 14 aadressil asuvasse Gardesti kauplusesse. Meie infoleti töötaja väljastab tellimuse isikut tõendava dokumendi alusel. Kui kaubale ei ole võimalik ise järele tulla, siis saada palun teavitav e-kiri info@gardest.ee aadressile samalt e-postilt, mida kasutasid tellimuse vormistamiseks.

Gardesti kuller Tartus ja lähiümbruses (kuni 10 km linnapiirist) – 5,00 €
Tellimuste täitmisel anname endast parima, et tellitud kaup jõuaks ostjani tellimuse esitamisest hiljemalt järgneval päeval. Gardesti kuller sõidab tööpäeviti, esmaspäevast reedeni.

Tellin kauba Omniva või Itella SmartPosti pakiautomaati – 3,99 €
Püüame alati saata kõik enne kella 11:00 tehtud tellimused välja veel samal päeval. Üldjuhul tähendab see, et tellimus jõuab Sinuni 3 – 4 tööpäeva jooksul. Kohale jõudmisel teavitab Omniva / Itella Sind sõnumiga ning e-kirjaga.

Tellin kauba Omniva kulleriga – alates 10,00 €
See on kõige mugavam viis. Kaup tuleb Sulle tööle või koju või sõbra koju – nii nagu oled aadressiks märkinud. Meie kuller helistab ette ja lepib Sinuga sobiliku aja kokku.

E-poe tellimuste väljastamine toimub tööpäeviti, esmaspäevast reedeni. Reede pärastlõunal ja nädalavahetusel tehtud tellimused väljastatakse  esmaspäeva hommikul. Valides kauba kättesaamise viisiks “Tulen ise järele” võetakse Teiega ühendust kohe kui kaup on komplekteeritud ja valmis väljastamiseks.

Seoses hetkel kehtivate piirangutega on tellimuste maht kasvanud ja komplekteerimine võib võtta tavapärasest ajast veidi rohkem aega. Püüame tellimused väljastada hiljemalt tellimuse esitamisest järgneval päeval.