Gardesti kliendikaardi tingimused

Soovin infot sooduspakkumiste ja kampaaniate kohta elektrooniliste kanalite kaudu.

Kinnitan esitatud isikuandmete õigsust ning annan Gardest OÜ-le nõusoleku esitatud isikuandmete ning Gardesti kliendikaardi teenindamisel kogutud isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid töödeldakse lepingu täitmise eesmärgil, kaardi kasutajatele suunatud toodete ja teenuste pakkumiseks, küsitluste korraldamiseks ning loosimiste läbiviimiseks vastavalt Eestis kehtivatele seadustele.

Gardesti kliendikaardi kasutajal on õigus otseturunduse nõusolekuid muuta ja tagasi võtta Gardesti infolauas. Lisaks on Gardesti kliendikaardi kasutajal õigus tagasi võtta enda isikuandmete töötlemise nõusolek püsikliendiprogrammi raames, kuid sellisel juhul ei saa Gardest OÜ võimaldada kliendile kliendikaardi kasutamist ning kliendikaart suletakse ja kõik kliendikaardi õigused lõpetatakse. Nõusoleku saab tagasi võtta pöördudes Gardesti infolauda.

Isikuandmete vastutav töötleja on Gardest OÜ, registrikood 14246756, aadress Roheline 14, Tähtvere küla, Tartu linn, 61410, telefon 741 2110, e-post: info@gardest.ee.
Olen teadlik, et Gardesti kliendikaardile kohalduvad Gardesti püsikliendiprogrammi tingimused ning nõustun neid täitma.