Blogi info

Blogi peamine osa

Too sügisvärvid tuppa Kersteniga!

Veel on viimane aeg oma kodu sügisvärvidega ehtida ja hubasust tuppa tuua, sest käes on juba oktoober. Gardest keskusest leiad selleks mitmeid erinevaid sisustusbrände ja üks neist on Kersten.

Kersteni firmalugu sai alguse, kui nad hakkasid tootma kõigest pildiraame. Tänaseks on nad kasvanud üle 9000 kodusisustuse esemega terviklikuks kollektsiooniks. Nende tooted varieeruvad kaasaegsest klassikast ülimoodsa ja trendikani. Nende bränd saab inspiratsiooni kõigist maailma nurkadest. Tänu oma kõigele ilusale ja oma loovusele tootearenduses suudavad nad iga kuue kuu tagant koostada omanäolisi kollektsioone igas disainimaitses, vastates järgmise hooaja trendidele. Kerstenil on mitmekümne aasta pikkune kogemus disainivallas.

Kersten tunneb oma turgu, kliente ja nende nõudmisi. Klientide olukorra mõistmine ja sisendi andmine on Kersteni teine ​​olemus. See on see, mida nad teevad, sest ainult koostööd tehes, üksteise mõtteid ja väljakutseid mõistes, saab bränd olla edukas.

Kersteni valik Gardest keskuses on väga lai – mööblist kuni küünalde, vaaside ja lillepottideni.

Kersteni valikust leiab hästi lihtsaid, kuid efektseid mööbliesemeid, mis sobivad igasse koju nagu valatult. Erilist pilku püüavad nende diivani- ja abilauad.

Kerstenil on väga omanäolised ja disainikad lillepotid ning vaasid.

Brändi valikust leiab ka tekstiilist sisustuselemente. Nende värvikad ja põneva mustriga dekoratiivpadjad aitavad kodu interjööri eriilmeliseks ja huvitavaks muuta.

Kersteni valikust ei puudu ka küünlad.

Too hubasus tuppa – tule Gardest keskusesse!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega