Kirjeldus

NORM 10-200 g söödamaja kohta
Kasutusvalmis mürksööt kasutamiseks ainult muukimiskindlas söödamajas.

KASUTAMINE
Enne kasutamist lugeda tooteinfot ja järgida seda. Tutvu kasutusjuhendi ja ohutuskaardiga. Ohutuskaart lisatud piltidel!
Töö tegemisel kasuta isikukaitsevahendeid.
Söödamajad tuleb paigutada võimalikult lähedale kohtadele, kus on märgatud näriliste elutegevust (nt liikumisteed, pesitsuskohad, söögikohad, augud, urud jne). Võimaluse korral tuleb söödamajad kinnitada maapinnale või konstruktsioonide külge. Söödamajad paigutada teineteisest 5-10 m kaugusele vähendades vahemaad kuni 2 m kõrge arvukuse korral. Söödamajad tuleb uØle vaadata tõrje alguses vähemalt iga kahe-kolme päeva tagant ning edaspidi vähemalt kord nädalas, et kontrollida, kas mürksööta on puututud ja söödamajad on kahjustamata, ning eemaldada näriliste laibad. Vajadusel lisada mürksööta.

Asetada söödamajad lastele, lindudele, lemmikloomadele, koduloomadele kättesaamatusse kohta. Asetada söödamajad eemale toidust, joogist ja loomasöödast, samuti nendega kokkupuutuvatest nõudest või pindadest eemale.
Veenduda, et söödamajad on kohtadesse, kus ei teki uØleujutust. Vahetada söödamajas olev mürksööt välja, kui see on saanud veekahjustusi või saastunud mustuse tõttu.
Närilised võivad olla haiguskandjad. Mitte puutuda surnud närilisi paljaste kätega, vaid kasutada nende kõrvaldamiseks kindaid või abivahendeid nagu tangid. Toode sisaldab mõruainet ja värvainet.

KULUNORMID
Antikoagulantsed näriliste tõrjevahendid mõjuvad viibega saavutades tõhususe 4–10 päeva jooksul pärast mürksööda tarvitamist.

SISERUUMIS
Koduhiir (Mus musculus), Rändrott (Rattus norvegicus), Must- ehk kodurott (Rattus rattus): kasutada 10 g kuni 40 g mürksööta söödamaja kohta.

Rändrott: Rottide leviku korral kasutada 10 g kuni 200 g mürksööta söödamaja kohta. Söödamajad paigutada teineteisest 10 m kaugusele vähendades vahemaad kuni 5 m kõrge arvukuse korral.

VÄLISKESKKONNAS HOONETE ÜMBER
Rändrott (Rattus norvegicus), Must- ehk kodurott (Rattus rattus):
kasutada 10 g kuni 200 g mürksööta söödamaja kohta.

Hiire- ja rotimürk Ratimor viljaterad

Tootekood: K2043781

Hind: 1,69  Püsikliendi hind: 1,61  Hind kohapeal ostes: 1,69 

Saadavus
Laos oleva toode tarneaeg umbes 3 tööpäeva. Ettetellitavatel toodetel jälgida tarneinfot.
Kogus kohapeal
Gardest aianduskeskuses : kohapeal rohkem kui 5