Kirjeldus

RoundUp Garden on üldhävitav umbrohutõrjevahend, mida kasutatakse marjapõõsaste võraalustel, peenramaal pärast saagikoristust või viljapuude võraalustel.

Kandke peale siis, kui taimed on rohelised ja lehepinda on piisavalt. Mitmeaastaste umbrohtude tõrjumiseks kandke toodet lehtedele enne õitsemist. Töödeldud taim peab olema puutumata 7 päeva, siis preparaat jõuab juurteni ja mõjub tõhusamalt. Vajadusel korrake töötlemist, kui ilmuvad uued kasvud. Esimesi muutusi võib näha 5–10 päeva pärast, sõltuvalt umbrohu tüübist ja ilmastikutingimustest. Vahend mõjub aeglasemalt, kui ilm on jahe ja kuiv ning samuti suuremate mitmeaastaste taimede puhul.

Koostis ja toimeaine
Roudup geel sisaldab 7,2 g/l glüfosaati.

Hoiustamine
Hoida temperatuuri vahemikus -15° C…+40° C kuivas ja otsese päikese eest kaitstult. Vahendit hoida lastele kättesaamatus kohas ja vaid originaalpakendis

Esmaabi ja ettevaatusabinõud
Kokkupuutel silmadega loputada rohke veega. Eemaldage saastunud riided. Peske kahjustatud nahka rohke veega. Enne uuesti kasutamist peske riided ja puhastage jalanõud. Ärritusnähu püsimisel pöörduda arsti poole. Sissehingamisel toimetada kannatanu värske õhu kätte. Allaneelamise korral alguses loputada suu ja pärast juua palju vett, ei tohi kutsuda esile oksendamise.

Keskkonnaohutus
Toode või selle pakend ei tohi sattuda vette. Seadmeid ei tohi pesta pinnavee läheduses ja tuleb vältida vee saastamist läbi lauda ja teede drenaaþide.

Loe infot lisaks: Roundup gel infoleht

Roundup umbrohutõrjevahend Gel umbrohule 40ml

Tootekood: K0009799

Hind: 11,29  Püsikliendi hind: 10,73 

282,25 /L
Saadavus
Toode on hetkel otsas.