Kirjeldus

Bio-Media Pro on kasvukeskkonna eeltöötluseks enne istutamist, et parandada mulla/kasvukeskkonna omadusi ja valmidust kasvatamiseks. Ta sisaldab arvukalt tuntud kasulikke, tervislikus mullas vabalt leiduvaid mikroobe, mis mineraliseerivad taime kasvuks olulisi elemente. Väga kasulik tervete ja produktiivsete taimede ning jätkusuutlike põllukultuuride õitsenguks, kuna aitab mullas saavutada produktiivseks kasvuks vajalikku bakterite ja seente suhet.
Kaitseb toitainete ärauhtumise eest
Tagab taimele parema juurdepääsu toitainetele
Parandab mulla õhusisaldust, aidates kaasa mullaagregaatide moodustamisele
Suurendab taimede vastupidavast pinnases leiduvate patogeenide vastu
Tugevdab vastupidavust looduslikele stressidele nagu põud või liigne kuumus
Aitab õhustada liigtihedat pinnast, samas vähendada mulla erosiooni ja olemasolevate ning tulevaste saasteainete tekitatud kahjustusi.

Milleks kasutada Bio-Media Pro-d?
Taimed on looduses elu algusest alates, miljardite aastate jooksul arenenud koos paljude kasulike mikroobidega ning kui lisate BMP-d oma taimede kasvukeskkonnale, annate neile võimaluse säilitada selle bioloogilise partnerluse evolutsioonilised eelised.

Millal kasutada Bio-Media Pro-d?
Kasutage Bio-Media Pro-d umbes päev enne mulda või kasvukeskkonda istutamist. Lagundades orgaanilisi aineid ja elemente taimele kasutatavateks ioonideks, võimaldab BMP lisamine mikroobidel hakata muutma kasvukeskkonda kiiremini taimele sobivaks.

Kuidas kasutada Bio-Media Pro-d?
Bio-Media Pro-d tuleks lisada deklorineeritud veele suhtes 1 g/l, segada ning seejärel kasvukeskkonda sellega enne istutamist niisutada.

Soovitame kasutada ainult niipalju vett, millest piisab kasvukeskkonna niisutamiseks, et vältida vee ärajooksu ning mikroobide raiskamist.

Kookoses või hüdropoonilises süsteemis kasvatajad peaksid BMP-d kasutama iga teine nädal, et tagada kogu kasvuperioodi vältel piisav bioloogiline mitmekesisus. BMP-ga koos võib kasutada teisi orgaanilisi toitaineid ja lisandeid.

Orgaaniline väetis Bio-Media Pro 50g

Tootekood: K2052668

23,90 

478 /kg
Saadavus
See toode on laos. Toode jõuab Teieni 3 tööpäeva jooksul.
Kogus kohapeal
Roheline 14, Tartu : kohapeal 4