Blogi info

Blogi peamine osa

Tuule käes sahisevad lehed…

Pikenda oma suve! Päikselised augustiilmad ning sooja sügise ootus pakuvad mõnusaks ajaveetmiseks rõdul ja terrassil veel rohkelt võimalusi. Lähenev sügis ei tähenda, et peaksid õhtuti tuppa kolima. Loo endale hoopis rõdule või terrassile hubane paradiis, mis võimaldab Sul suvest viimast võtta!

Gardesti tootevalikust leiad sinna paigutamiseks nii mugavat mööblit kui ka valgusteid, tänu millele võid mõnusalt aega veeta isegi siis, kui juba hämarduma kipub. Hetkel kehtivad paljudele toodetele soodushinnad, seega viska pilk kindlasti peale meie aiamööbli valikule ja erinevatele valgustitele.

Ootame Sind kindlasti Gardestisse, sest 20.–26. augustini on kõik lehtpuud ja -põõsad 30% soodsamad. Gardestist leiad mitmesuguseid taimi, mis suve terrassil või toas eriti mõnusaks muudavad. Nende seas on nii lopsakaid rohelisi toataimi, õitsvaid aedhortensiaid kui ka suursuguseid bonsaisid.

Selle nädala lõpuni kehtib veel 30% allahindlus kõikidele okaspuudele. Taimede valik on kõige laiem just Gardestis kohapeal – seega tasub meie juurest kindlasti läbi astuda!

Peatse kohtumiseni juba Gardestis!