Blogi info

Blogi peamine osa

Lemmikloomanädal Gardest keskuses

Lemmikloomanädal Gardest keskuses tuleb taas! Eelmine aasta saime niivõrd palju positiivset tagasisidet lemmikloomanädala osas, seega kutsume kõiki 26. septembrist kuni 2. oktoobrini orienteeruma Gardest keskusesse koos lemmikuga või ka ilma lemmikuta, pole üldse oluline!

Ideaalne võimalus tulla ja nautida kvaliteetaeda enda pere, sõprade ja lemmikuga ühel vahval orienteerumisele! Igaüks saab valida endale sobiva aja, millal see teekond ette võtta. Valikus on kaks rada: 2km ja 6km. Lühem rada sobib ideaalselt ka lastega koos läbimiseks.

Stardi anname 26. septembril kell 16:00. Lisaks toimub 2. oktoobril ajavõtuga orienteerumine. Ajavõtuga orienteerumine algab kell 10 Gardest keskuse fuajeest ja lõppeb kell 15:00, registreerimine toimub kohapeal.

26. septembrist kuni 2. oktoobrini leiab iga päev väga ahvatlevaid pakkumisi lemmikloomaosakonnast ning laupäeval, 1. oktoobril kella 12st 15ni on keskuses kohal ka meie koostööpartnerid, kes tutvustavad erinevaid lemmikloomatoite!

Eripakkumised lemmikloomaosakonnas:

Eripakkumised lemmikloomaosakonnas, mis kehtivad ainult 1. oktoobril. Sel päeval on Gardestis ka erinevate koera- ja kassitoitude esitlused (12st kuni kella 15ni):

Koeratoidud -20%

Kassitoidud -20%

Täpsemad juhised orienteerumiseks:

Tule ja katseta orienteerumist! Start ja finiš Baltimaade suurima aianduskeskuse Gardest fuajees. Sellel mõnusal spordialal töötavad nii jalad kui ka pea korraga.

Tegemist on suundorienteerumisega, mis tähendab seda, et kaardile on märgitud rada ja punkte tuleb võtta etteantud järjekorras. Paberkujul on kaarte võimalik saada aianduskeskusest Gardest. Kaart on saadaval ka MOBO äpis, seega pole paberkaart ilmtingimata vajalik.

Kuidas rajal märkeid teha?

  1. Lae alla MOBO äpp (soovitatavalt MOBO 2)
  2. MOBO äpist ava õige rada. Avades äpp, tuleb valida “Rajad” ja sealt otsida üles “Gardest” (otsingusõna Gardest).
  3. Liigu võistlusmaastikule ning alusta liikumist.
  4. Stardis (kaardile märgitud lilla kolmnurgana) asub stardisilt! Seal tee äpi abil oma esimene märge. Märke tegemiseks vali alumiselt ribalt kaameramärk.
  5. Punktides tee märge kasutades MOBO äppi.
  6. Finišis tee finišisildist märge! Finiš on kaardil  märgitud topeltringiga.

Kõikide osalejate vahel loosime välja 300 euro väärtuses tooteid lemmikloomaosakonnast.

Paaris punktis on ka eriti ahvatlevad auhinnad pere lemmikutele, mis motiveerivad lemmikuid lõpuni pingutama!

Peatse kohtumiseni Baltimaade suurimas kodu- ja aianduskeskuses Gardest!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega