Kirjeldus

Fiskars ümbertöödeldud materjalist köögikäärid 21cm

Fiskars ümbertöödeldud materjalist köögikäärid 21cm on ideaalsed erinevateks lõikamistöödeks köögis. Ergonoomilised vastupidavad käepidemed ja sakilised terad. Sobivad paremakäelistele.

Fiskars ümbertöödeldud materjalist köögikäärid 21cm on 100% ümbertöödeldavad. Valmistatud 80% taaskasutatud ja 13% taastuvatest materjalidest. Pakend on toodetud 100% ümbertöödeldud paberikiust.

Vastupidavad roostevabast terasest (HRC 57) terad on 85-95% ulatuses valmistatud taaskasutatud terasest. Käepidemed on valmistatud 66% taaskasutatud plastikust ja 34% naturaalsest tselluloosist. Materjalide taaskasutamise tõttu võib käepidemete värvus varieeruda – olla kergelt pruunikas või rohekas. Helepruunid laigud on iseloomulikud taaskasutatavale tsellulooskiududele.

Käärid valmistatakse keskkonnasõbralikke tootmisprotsesse kasutades Soomes Billnäsi tehases. Kvaliteedi- ja ohutussertifikaadiga käärid on käsitsi testitud, et tagada nende parim kvaliteet ja lõikejõudlus.

Universaalkääride teritamiseks soovitame regulaarselt kasutada Fiskarsi Clip-Sharpi teritajat. Võib pesta nõudepesumasinas.
Fiskars käärid on loodud jätkusuutlikkust silmas pidades. Keskkonnasäästlikud.

Taaskasutatud ja taastuvad materjalid muutuvad suurepäraseks ReNew tööriistadeks.

Köögikäärid FF Renew 21cm

Tootekood: K2391143

Hind: 19,90  Püsikliendi hind: 18,91 

Saadavus
Toode on hetkel otsas.