Blogi info

Blogi peamine osa

Gardestist leiad parimad jõulupakkumised!

Kodu ehtimise kõrgaed on käes! Gardestis on jõuluhooaed täies ilus väljas ning kui Sa ei ole jõudnud veel kõike vajalikku pühadeperioodiks soetada, siis nüüd on selleks õige aeg.

Tõeline jõuluaed ootab sind!

Kui oled juba jõudnud kõik vajaliku endale hankida, aga natuke on veel sellest päris jõulutundest puudu, siis tule veeda Gardestis meeleolukas 4. advendi nädalavahetus – terve nädalavahetuse on jõuluaia õueaias Ranna Rantšo farmiloomaaed, lisaks on laupäeval ja pühapäeval kohal päris jõuluvana, pühapäeval on Trio Didalli kontsert ning kõiki huvilisi ootab lauaseadete valmistamise töötuba.

Ja kui endal aega ei ole, et seadet meisterdada õppida, siis telli see meie osavate floristide käest! Inspiratsiooniks vaata lähemalt siia.

Vaata nädalavahetuse programmi lähemalt siit ja rohkem infot töötoa kohta siit.

Jõulupuu on alati viltu? Mitte enam! ?

Kas jõulukuuse täpselt sirgeks saamine on iga-aastane peavalu? Meil on sulle lahendus – Easyfix süsteemiga kuusejalg, millega on puud imelihtne paigaldada ja mis peamine – puu on alati kindlalt otse! Tule leia Gardestist omale ilus puu ning soeta EasyFix jalg ja jõulupuu ülespanek on imelihtne! Ja mis eriti mõnus – me puurime sulle vajaliku augu kuuse sisse täiesti tasuta!

EasyFix kuusejalg soodushinnaga 24,95€ (tavahind 34,95€)

Vaata videost, kui lihtne on EasyFix!