Blogi info

Blogi peamine osa

Too koju mugavus ja eksklusiivsus Stackelbergsi pleedidega

Ilmad muutuvad järjest külmemaks, kuid sellest pole midagi, sest Stackelbergs pleedidega saad soojuse tuppa tuua.

Stackelbergs on Rootsist pärit pereettevõte, mis on spetsialiseerunud stiilsetele ja ajatutele kõrgeima kvaliteediga villa- ja mohäärlõngadele. Nad on juba üle 15 aasta tootnud oma tooteid traditsiooniliste käsitöömeetoditega ja tänaseks on nad oma segmendis üks Euroopa suurimaid. Tekid on valmistatud naturaalsetest materjalidest parimate tootjate poolt ning neid müüakse ainult kvaliteetkauplustes üle Euroopa. Nad toodavad oma tooteid parimal moel Itaalias, Lõuna-Aafrikas ja Ukrainas.

Tänu oma pikaajalistele kogemustele ja sügavatele teadmistele saavad nad pakkuda klientidele ainulaadseid pleede ja aksessuaare, mida üha enam inimesi hindab. Samuti pakuvad nad eritellimusega tooteid mainekatele projektidele, kus on vaja erilist disaini ja kõrget kvaliteeti.  Stackelbergsi tooted on tehtud käsitsi valmistatud narmastest, kvaliteetsetest materjalidest ja moodsate värvidega. Nende tooted toovad alati selle omanikule mugavust ja eksklusiivsust.

Stackelbergs pakub nii mohäärlõngast pleede kui ka lambavillast pleede. Need on siidiselt pehmed ja naha vastas mõnusad. Lisaks näevad need kaunid välja ja sobivad ka igapäevasesse interjööri nagu valatult.

Stackelbergsi pleedide värvivalik on väga suur. Osa valikuga saad tutvuda allpool. Kogu valiku nägemiseks külasta Gardest keskust või vaata meie kodulehelt.

 

Mohäärlõngast pleedid:

Lambavillast pleedid:

Too koju mugavus Stackelbergsi toodetega! Tule tutvu tootevalikuga Gardest keskuses!

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega