Blogi info

Blogi peamine osa

Innovatiivsed lillepotid – Lamela ECO lillepottide sari

Pereettevõte Lamela on lillepottide tootmisele pühendunud juba 35 aastat. Ettevõte koosneb enam kui 300-st suurepärasest spetsialistist, arenenud tootmistehnoloogiast, kaasaegsest masinapargist ja logistilistest süsteemidest. Lamela tugevuseks on ühtne visioon edusammudest, disainerite loovus, inseneride kirg ja kogu meeskonna pühendumus. Dünaamilise arengu tagavad tehnoloogiline moderniseerimine ja tootmise pidev täiustamine.

1986.aastast tänaseni on pöördeliselt muutunud tööstus ja tehnoloogia ning vahetunud terve põlvkond.

Üha enam on muutumas suhtumine tarbimisse:

  • huvitutakse väiksema ökoloogilise jalajälje jätmisest;
  • otsitakse uusi loodustsäästvaid lahendusi;
  • hoolitakse puhatmast loodusest ja ökoloogilisest tasakaalust.

Ka Lamela disainerid ja insenerid võtsid ambitsioonika ülesande jätkata oma traditsioone sama mugavalt kasutatavate ja modernsete, kuid ökoloogiliselt palju loodustsäästvamate toodetega. Erinevaid ideid kaaludes, katsetades ja tehnoloogiat täiendades sündis ECO sari.

 

Ja siin on Lamela tulemus: ECO sarja lillepottide materjaliks on kokku segatud ümbertöödeldud plastik ja kuni 40% puidugraanuleid. Seega kõik, mis oleks võinud jõuda utiliseerimisele ja koormanud loodust – kasutatud plastik ja puidujäägid, on nüüd saanud uue elu ECO lillepottides. Uus puidune segu on märgatav ka lillepottide välimuses, mis mõjub interjööris rahulikult, lisab ehedust ja soojust ning on lisaks sammuke lähemal looduse hoidmisel.

Valik Lamela ECO lillepotte:

Liitu Gardesti uudiskirjaga ja ole esimesena kursis kõigi uudiste ja pakkumistega

Helista tasuta infoliinile